Firma sprzątająca ZAP&GO - warszawskie Bemowo

sprzątanie

Nasza firma sprzątająca z przyjemnością oferuje usługi mieszkańcom Bemowa. Posiadamy wiele pozytywnych recenzji, które pochodzą od zleceniodawców w całej stolicy. Rzetelne wykonywanie obowiązków, konkurencyjne ceny i fachowa obsługa to nasze główne zalety. Używamy najwyższej jakości detergentów, które są równocześnie skuteczne i bezpieczne. Świadcząc usługi, sprawiamy, że każdy metr przestrzeni stanie się czystszy, niż kiedykolwiek przedtem! Zapraszamy do współpracy!

Sprzątanie biur i innych obiektów

Nasza oferta jest kompleksowa – dla spółdzielni mieszkaniowych proponujemy sprzątanie klatek oraz terenów zielonych, mycie luster w holach, usuwanie wszelkich niepożądanych ulotek i reklam oraz prace porządkowe na terenie całego osiedla. Przeprowadzamy również sprzątanie biur, zarówno tych większych, jak i mniejszych. Do naszych usług zalicza się odkurzanie i mycie powierzchni, czyszczenie szklanych elementów, obsługa zmywarki czy pakowanie naczyń. Nasze usługi są kompleksowe – dzięki naszej ekipie w każdym zakątku zapanuje ład i porządek. W swojej ofercie proponujemy także sprzątanie szkół.

Sprzątanie galerii handlowych na warszawskim Bemowie

W ofercie naszej firmy sprzątającej znajduje się także usługa prac porządkowych na terenie galerii handlowych. Zajmujemy się sprzątaniem zarówno lokali usługowych, jak i wszelkich innych pomieszczeń sanitarnych czy gospodarczych. Innowacyjny sprzęt pozwala nam na sprawne czyszczenie ogromnych powierzchni, a doświadczony zespół zadba, aby cały kompleks był w pełni gotowy do następnego dnia handlowego. Stosujemy jedynie bezpieczne preparaty, które są jednocześnie skuteczne, i nie mają wpływu na ludzkie zdrowie. Dzięki temu wszyscy mogą robić zakupy bez obaw o zdrowie swoje oraz dzieci.

Terminowość i rzetelność firmy sprzątającej ZAP&GO

Wszystkie podejmowane zlecenia wykonujemy z zaangażowaniem, dbałością o każdy najmniejszy szczegół i należytą starannością, aby ład i porządek w szkole czy miejscu pracy umilał naukę oraz wykonywanie obowiązków. Na życzenie Klienta dostosowujemy się do godzin otwarcia placówki, tak, aby nie kolidować z zajęciami lub nie przeszkadzać pracownikom. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i w pełni elastyczni – co potwierdzi grono zadowolonych dotychczas Klientów oraz wiele pozytywnych opinii. Zapraszamy do współpracy.

Serwis dzienny/kawowy

Mycie okien alpinistyczne i zwykłe

Pranie wykładzin

Mycie elewacji