Firma sprzątająca z warszawskich Włoch - ZAP&GO

sprzątanie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem na warszawskich Włochach, gdzie również znajduje się nasza siedziba. Posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów zarówno z całej stolicy, jak i również jej okolic. Zdobyta przez 25 lat wiedza i grono profesjonalnych pracowników pozwalają nam na oferowanie najwyższej jakości usług porządkowych. Zapraszamy do współpracy!

Sprzątanie biur na warszawskich Włochach

Pośród naszej oferty znajduje się sprzątanie powierzchni biurowych – pokoi socjalnych, kuchni czy open space. Przeprowadzamy solidne odkurzanie i mycie podłóg, okien, elementów szklanych czy lamp. Podlewamy również kwiaty, obsługujemy zmywarkę lub myjemy naczynia ręcznie, a następnie układamy je na miejscach docelowych. Nasza oferta jest kompleksowa po to, aby ład i porządek każdego dnia umilały zatrudnionym dzień w pracy, zwiększały wydajność i ułatwiały wykonywanie codziennych czynności.

Sprzątanie galerii handlowych, szkół i spółdzielni mieszkaniowych

W naszej nietuzinkowej ofercie znajduje się również sprzątanie wielkometrażowych obiektów, tj. kompleksów handlowych czy szkół. Posiadamy sprzęt adekwatny do czyszczenia ogromnych powierzchni oraz odpowiednie doświadczenie w podejmowaniu zleceń tego typu. Stosujemy jedynie preparaty bezpieczne, aby placówki mogły funkcjonować bez ryzyka narażenia zdrowia uczniów czy rodzin przychodzących na zakupy. Pełna skuteczność detergentów jest gwarantowana, gdyż pochodzą one jedynie od renomowanych producentów. Przeprowadzamy prawidłową dezynfekcję wszelkich elementów szczególnie narażonych na dotyk – klamek, barierek czy kontaktów. Maszynowe czyszczenie podłogi jest gwarancją usunięcia wszelkich zabrudzeń, pozwalając uniknąć poślizgnięć, a w wyniku nieszczęśliwych wypadków. Czyścimy także pomieszczenia sanitarne, uzupełniamy płyny w dozownikach i pielęgnujemy wszelkie lokale handlowe.

Współpracujemy również z deweloperami – oferując czyszczenie pobudowlane czy poremontowe. Dzięki nam wszelkie pozostałości wykończeniowe zostają usunięte – wtedy oddajemy mieszkanie w pełni lśniące i gotowe do sprzedaży lub wynajmu. Charakteryzuje nas terminowość, konkurencyjne ceny i pełne dostosowanie harmonogramu pracy do potrzeb Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Serwis dzienny/kawowy

Mycie okien alpinistyczne i zwykłe

Pranie wykładzin

Mycie elewacji