Firma sprzątająca na warszawskim Śródmieściu - ZAP&GO Śródmieście

sprzątanie

Nasza siedziba znajduje się na warszawskich Włochach, jednak swoje usługi świadczymy w całej stolicy oraz jej okolicach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – z chęcią wysłuchamy wszelkich specjalnych życzeń i dostosujemy odpowiedni harmonogram sprzątania. Używamy środków czyszczących pochodzących od zaufanych, renomowanych producentów. Nasza doświadczona kadra posiada wiedzę niezbędną do kompleksowego czyszczenia wszelkich powierzchni. Zapraszamy do współpracy!

Sprzątanie biur, szkół i galerii na warszawskim Śródmieściu

Nasza oferta jest kompleksowa – podejmujemy się sprzątania każdego obiektu. Wielka powierzchnia użytkowa i zaludnione miejsca nie stanowią dla nas żadnego kłopotu – nie boimy się żadnych wyzwań, a grafik przeprowadzanego czyszczenia dostosowujemy do życzeń Klienta i potrzeb danego miejsca. Park nowoczesnych maszyn umożliwia optymalne i sprawne wykonywanie wszelkich usług sprzątania – maszynowego czyszczenia garażu, podłóg w galeriach handlowych czy szkołach. Stosujemy preparaty bezpieczne, które nie mają negatywnego wpływu na zdrowie, a przy tym są stuprocentowo skuteczne. Podejmujemy się także współpracy z deweloperami, przeprowadzając doczyszczanie pobudowlane. Usuniemy wszelkie pozostałości wykończeniowe, oddając mieszkanie gotowe do sprzedaży!

Sprzątanie we współpracy ze spółdzielniami mieszkaniowymi

Oferujemy usługi porządkowe w szkołach, biurach, galeriach handlowych, mieszkaniach pobudowlanych – jednak proponujemy współpracę także spółdzielniom mieszkaniowym, wspólnotom i wszelkim administracjom nieruchomości. Podejmujemy się zleceń sprzątania na warszawskim Śródmieściu całych osiedli – parkingów, garaży czy klatek schodowych. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w sprzątaniu bloków oraz kamienic, dzięki czemu wszystkie prace odbywają się sprawnie i zadowalają efektem końcowym. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do odkurzania i mycia podłóg czy wycierania kurzy. Usuwamy także ulotki, które zamieszczone są poza miejscami do tego przeznaczonymi. Dbamy o czystość w altanie śmietnikowej, wywozimy śmieci, dezynfekujemy wszelkie strefy narażone na częsty kontakt – klamki, barierki i włączniki, myjemy okna, czyścimy lampy oświetleniowe, usuwamy pajęczyny czy odśnieżamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis dzienny/kawowy

Mycie okien alpinistyczne i zwykłe

Pranie wykładzin

Mycie elewacji