Firma sprzątająca - usługi dla mieszkańców Woli

sprzątanie

Jesteśmy firmą sprzątającą z Warszawy i świadczymy swoje usługi na Woli. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego parku maszyn, a do wykonywanych prac używamy detergentów najwyższej jakości. Świadczymy usługi sprzątania biur, klatek schodowych, mieszkań, szkół czy galerii handlowych. Chętnie podejmujemy współpracę także ze wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi oraz wszystkimi firmami, które zajmują się administracją nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprzątanie i mycie okien – ZAP&GO

Oferując sprzątanie na warszawskiej Woli nie boimy się niczego – z wielką chęcią podejmiemy się nawet tych najtrudniejszych zleceń. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami zarówno dużymi, jak i małymi. Czas, w którym będziemy wykonywać pracę ustalamy ze zleceniodawcą – możemy przeprowadzać sprzątanie biur rano, a także po pracy, aby nie dekoncentrować pracowników i nie zmniejszać ich produktywności. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonują wykwalifikowani i sumienni fachowcy, którzy dopilnują, aby każdy metr kwadratowy przestrzeni będzie należycie lśnił. Do każdej powierzchni dobieramy odpowiednie środki czyszczące oraz urządzenia, aby prace przyniosły optymalny i zadowalający efekt. Nasza oferta sprzątania biur na warszawskiej Woli jest kompleksowa – myjemy parapety, okna, czyścimy wykładziny, ściany i podłogi.

Firma sprzątająca ZAP&GO – nie tylko dla biur

Nasza oferta sprzątania skierowana jest również do placówek oświatowych, instytucji oraz galerii handlowych. Duża powierzchnia do sprzątania nie jest dla nas absolutnie żadnym wyzwaniem – posiadamy odpowiednią ilość pracowników oraz sprzętu, co zapewnia szybkie i sprawne wykonanie każdego zlecenia, nawet na tysiącach metrów kwadratowych. Naszą ofertę kierujemy także do deweloperów – proponujemy doczyszczanie pobudowlane, które jest niezbędne przed oddaniem mieszkań do sprzedaży lub wynajmu. Zapewniamy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i rzetelną obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

Nasza firma sprzątająca otwarta jest na wszelkie propozycje – zarówno te duże zlecenia, jak i te mniejsze. Posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów w postaci pracowników i szefów wielu firm czy instytucji oraz mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych. Wszystko ze względu na to, iż każdy ceni sobie życie i wykonywanie zawodu w czystym, schludnym i pachnącym miejscu. Zapraszamy do współpracy.

Serwis dzienny/kawowy

Mycie okien alpinistyczne i zwykłe

Pranie wykładzin

Mycie elewacji