Firma sprzątająca - oferta na Ochocie

sprzątanie

Jesteśmy firmą, która wykonuje sprzątanie biur na warszawskiej Ochocie. Wysokie kwalifikacje pracowników, doskonałe detergenty uznanych producentów i rzetelność w świadczeniu usług sprawiają, iż od 2017 roku udało nam się zebrać szerokie grono zadowolonych Klientów. Konkurencyjne ceny i doradztwo na każdym etapie zlecenia to dla nas priorytet po to, aby każda współpraca przebiegała pomyślnie z korzyścią dla Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Rzetelna firma sprzątająca na warszawskiej Ochocie

Swoją siedzibę posiadamy w Warszawie przy ul. Cietrzewia 23, jednak ofertę kierujemy do wielu dzielnic stolicy. Zlecenia podejmujemy od wszelkich instytucji oraz biur, kompleksowo wykonując wszelkie prace porządkowe. Proponujemy odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie szklanych powierzchni, uzupełnianie dozowników czy mycie naczyń. Zajmiemy się także budynkami mieszkalnymi – oferujemy m.in. sprzątanie klatek oraz podwórek. Jesteśmy otwarci do współpracy z administracją wspólnot, spółdzielni oraz instytucji – jednak to nie wszystko! Z ogromną przyjemnością podejmiemy się także sprzątania szkół na warszawskiej Ochocie.

Sprzątanie na warszawskiej Ochocie – galerie handlowe i szkoły

Ogromna przestrzeń obiektu nie jest dla nas żadnym kłopotem – z chęcią podejmujemy się sprzątania hali sportowych, korytarzy, czy świetlic. Używamy detergentów, które są w stu procentach bezpieczne dla dzieci, usuwając przy tym wszystkie możliwe bakterie i potencjalne źródła zakażeń. Posiadamy ogromne doświadczenie w sprzątaniu placówek oświatowych, dzięki czemu doświadczony zespół zadba o pełne bezpieczeństwo zarówno maluchów, jak i nastolatków. Podejmujemy się czyszczenia szatni, sal zajęciowych, sprzątania pokoi nauczycielskich, odśnieżania chodników oraz całej reszty kompleksowych usług wymaganych w placówce. Czynności te wykonujemy również w galeriach handlowych oraz innych kompleksach. Wydajny sprzęt, którym dysponujemy, umożliwia nam szybkie czyszczenie zaludnionych miejsc o ogromnym metrażu. Przeprowadzamy mycie pomieszczeń sanitarnych, toalet, korytarzy oraz wind.

Każdy kocha porządek i czystą przestrzeń – niezależnie czy to w domu, czy też w pracy. Jeśli chcesz, żeby Twoja firma lśniła, tym samym zachęcając nowych Klientów do kolejnych odwiedzin – skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

Serwis dzienny/kawowy

Mycie okien alpinistyczne i zwykłe

Pranie wykładzin

Mycie elewacji