O nas

Szanowni Państwo

Jako właścicielom jest nam niezwykle miło zaprezentować naszą firmę ZAP&GO. Działamy od 2017 roku i do chwili obecnej naszym celem jest budowanie trwałych, solidnych relacji z naszymi Klientami. Poprzez nasze działania, zawsze dążymy do miana solidnego i godnego zaufania partnera. Takie nastawienie umożliwia dynamiczny rozwój naszej Spółki.

Świadczymy usługi utrzymania czystości w obiektach biurowo – handlowych, szkołach, wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych.

My oraz nasz zespół posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku w obsłudze nieruchomości. Nasi koordynatorzy korzystając z wiedzy i kwalifikacji szkolą, wdrażają naszych pracowników, kontrolują jakość sprzątania, co przyczynia się do dobrego standardu naszej usługi.

Od kilku lat udzielamy się również charytatywnie i wspieramy m. in. Fundację Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Z poważaniem, Piotr Adamczewski i Jakub Łapiński.

Zespół

Nasz zespół to ambitni i pracowici ludzie, dzięki którym są możliwe trwałe relacje z Klientami. Jesteśmy dumni z naszych koordynatorów i doceniamy ich ciężką, odpowiedzialną pracę. To właśnie ludzie ZAP&GO są twórcami dynamicznego rozwoju naszej firmy!